Reklama

Tutuapp

Tutuapp dla Android

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: 3.0.5

App Store, który oferuje o wiele więcej

TutuApp to alternatywny sklep z aplikacjami na Androida i iOS. Jest to w zasadzie pakiet APK, który umożliwia dostęp do najlepszych gier i aplikacji Android / iOS za darmo. Oprócz tych aplikacji, TutuApp ma kilka innych darmowych aplikacji do zaoferowania.

Funkcje warte uwagi

Jak wyżej, TutuApp pozwala mieć bezpłatne aplikacje na Androida. W przeciwieństwie do tradycyjnych sklepów z aplikacjami, TutuApp nie zajmuje dużo miejsca w telefonie. Ponadto aplikacja jest dostarczana z natywnym urządzeniem czyszczącym urządzenia, które działa podobnie jak każda inna czystsza aplikacja. Czyści pamięć telefonu, niechciane i nieużywane dane, poprawiając w ten sposób wydajność urządzenia. TutuApp obsługuje transfer Wi-Fi, dzięki któremu możesz szybko przesyłać pliki z Androida na iOS, iOS na Androida, między urządzenia z Androidem itp. W pakiecie znajdują się także inne pomocne narzędzia do zarządzania kontaktami, datą i czasem oraz wieloma innymi aspektami urządzenia.

Pobieranie i instalowanie aplikacji

TutuApp nie można pobrać bezpośrednio z Google Play lub App Store (z oczywistych powodów). Aby pobrać aplikację, musisz skorzystać z tej trasy. Innymi słowy, musisz pobrać APK (dla Androida) i ręcznie zainstalować aplikację na swoim urządzeniu. Aplikacja została pobrana przez miliony użytkowników smartfonów, którzy zostali nieco ograniczeni przez oficjalne sklepy ze smartfonami. Należy pamiętać, że aplikacja działa równie dobrze na nierootowanych i zakorzenionych smartfonach.

Zalety

  • Kompleksowy sklep z aplikacjami
  • Może być zainstalowany na urządzeniu z systemem iOS bez użycia jailbreakingu

Wady

  • Zewnętrzne aplikacje zawsze stanowią zagrożenie bezpieczeństwa
  • Nie jest to oficjalna aplikacja

Reklama

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na android

Reklama

Tutuapp

Download

Tutuapp 3.0.5 dla Android

Reklama

Opinie użytkowników o Tutuapp

Czy próbowałeś Tutuapp? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla Tutuapp

Przeglądaj aplikacje

Reklama

×