Reklama

TutuApp

TutuApp dla iPhone

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: 2.4.8

Otrzymuj zmodyfikowane aplikacje bez jailbreakingu telefonu

To może być naprawdę frustrujące, gdy znajdziesz aplikację lub grę, która naprawdę chcesz lub potrzebujesz i nie możesz jej dostać, ponieważ jest tak droga. Jeśli naprawdę chcesz zdobyć aplikacje, nie płacąc za nie, nie szukaj dalej, ponieważ jest to dokładnie to, do czego służy narzędzie Tutuapp. Tutuapp to alternatywny sklep z aplikacjami, w którym znajdują się tysiące aplikacji , które zostały zmodyfikowane, aby uzyskać lepszą wydajność lub całkowicie je zwolnić.

Interfejs i funkcja wyszukiwania

Jeśli chodzi o sklepy z aplikacjami, dwie najważniejsze funkcje to niewątpliwie interfejs i wyszukiwanie. Mimo wszystko, nawet jeśli posiadasz najlepsze aplikacje, jakie kiedykolwiek opracowano, nie ma to znaczenia, jeśli użytkownicy nie mogą ich znaleźć. Na szczęście funkcja wyszukiwania Tutuapp jest prosta , szybka i łatwa. Wyniki są również bardzo kompleksowe.

Interfejs wygląda jak typowy sklep z aplikacjami. Wspaniałą rzeczą jest to, że podczas wyszukiwania aplikacji rozmiar pobierania zostanie automatycznie wyświetlony w wynikach wyszukiwania.

Hostowane aplikacje

Duża różnica między Tutuapp i innymi sklepami z aplikacjami to katalog aplikacji, które hostują. Nie tylko możesz pobrać aplikacje, które wymagają płatności całkowicie za darmo w Tutuapp, ale możesz nawet uzyskać zmodyfikowane aplikacje, które mają lepsze funkcje niż standardowa wersja, którą możesz zdobyć na rynku. Na przykład możesz uzyskać zmodyfikowaną wersję Snapchata, która pozwala zapisać historie innego użytkownika. To tylko jeden z wielu aplikacji, które zostały zmodyfikowane i wydane na Tutuapp.

Zwykle, gdy mamy do czynienia ze zmodyfikowanymi aplikacjami, nie ma sposobu na uniknięcie konieczności jailbreaku lub rootowania urządzenia. Jednak nie ma potrzeby, aby jailbreak z Tutuapp. Po prostu zainstaluj i zacznij pobierać zmodyfikowane aplikacje.

Nesstool Wymagany

Jeśli zastanawiasz się, "Jaka jest haczyk?" Do tej pory, to dobrze. Tutuapp wymaga dodatkowej aplikacji, Nesstool, aby działać. Nesstool to VPN, który uniemożliwia odwołaniu zmodyfikowanej aplikacji przez oficjalny sklep z aplikacjami. Problem polega na tym, że wymaga wielu uprawnień. Możesz wyłączyć niektóre z tych uprawnień, ale jeśli masz paranoję na temat bezpieczeństwa, może to stanowić problem.

Przydatne, ale może nie być bezpieczne

Chociaż nie było żadnych znanych zabezpieczeń podczas korzystania z Tutuapp, może nie być dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto jest zaniepokojony tego typu rzeczą. Poza tym jest to dobry alternatywny sklep z aplikacjami, jeśli chcesz mieć zmodyfikowane lub bezpłatne wersje aplikacji.


Zalety

  • Duży katalog aplikacji
  • Nie ma potrzeby jailbreak
  • Prosty interfejs
  • Pokazuje rozmiar pobierania w wynikach wyszukiwania

Wady

  • Wymagane mnóstwo uprawnień
  • Wymaga Nesstool
  • Może nie być bezpieczne

Reklama

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na iphone

Reklama

TutuApp

Download

TutuApp 2.4.8 dla iPhone

Reklama

Opinie użytkowników o TutuApp

Czy próbowałeś TutuApp? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla TutuApp

Przeglądaj aplikacje

Reklama

×